Головна » 2016 » Червень » 13 » Тиждень екології
Тиждень екології

З 25 по 29 квітня 2016 року в Ялтушківській загальноосвітній школі проходив Тиждень екології. Розпочалася тижнева програма шкільним конкурсом малюнків та плакатів на тему «Збережемо природу», в якій брали участь учні молодших та середніх класів.

Класні керівники проводили з учнями 1-11 класів виховні бесіди на різні цікаві екологічні теми, тренінги по способах утилізації сміття тощо.
Цікавим та змістовним був виступ шкільної екологічної агітбригади на шкільній сцені. Екологи-агітатори веселими музичними мотивами закликали до збереження довкілля.

Також вчителем біології Сторчак І.В. та вчителем хімії Костогризом А.Л. було проведено екологічну вікторину між учнями 10-11 класів, одним із завдань якої було підготувати виставку експонатів, виготовлених із важкопереробних матеріалів (пластику, поліетилену тощо).

Переглядів: 85 | Додав: zagorodskayaanastasiya | Рейтинг: 0.0/0