Головна » 2016 » Червень » 13 » Відкриття табору

NOT ALONE
in the
JOURNEY"

Ось нарешті і прийшли ці довгоочікувані літні канікули! І як завжди, на початку червня, в нашій школі відкривається всіма улюблений літній мовний табір з денним перебуванням дітей "Friendship". У цьому році в таборі зможуть відпочити 30 осіб, переважно це учні молодшої та середньої школи. За 14 днів вони зможуть відвідати різні цікаві місця, взяти участь у захоплюючих іграх і заходах, і просто весело провести час, спілкуючись один з одним.

Це одночасно і відпочинок, і можливість проявити себе як творчу особистість. Підібрані форми роботи з дітьми сприяють повному розкриттю талантів і здібностей вихованців табору. Різноманітність плану роботи дозволяє розширити світогляд, удосконалити знання, покращити вміння дітей та вчителів. Креативність вчителів-координаторів та вихователів прослідковується у кожному проведеному заході та дозволяє їм постійно розвиватися.

Кожен, хто долучився до роботи в таборі відчув необхідність не зупинятися в досягненні нових вершин.

Переглядів: 85 | Додав: zagorodskayaanastasiya | Рейтинг: 0.0/0